Ana sayfa

Hangzhou realsun industrial co.,Ltd

Şirket profili
REALSUN, geniş bir yelpazedeki yüksek kaliteli otel mobilyası ve mobilya ürünlerinin geçmiş (17) yıldan beri üretiminde öncü olmuştur. Şangay / Ningbo'daki çekirdek üretim birimimiz ve ünlü batı gölündeki merkez konumumuz; Hanzhou, Zhejiang Eyaleti, Çin.

REALSUN entegrasyonu, komple otel donanım çözümlerinde yaratıcı fikirlerini geliştirerek pazardan etkilendi. Tasarım ekibimiz, ana ortaklarımızın gerektirdiği şekilde, çeşitli yeni tasarım ve modelleri sürekli olarak kişiselleştirmekte ve geliştirmektedir. Ürünümüzün güvenilirliği genellikle temelden yüksek sınıf ve kaliteli mobilyalara, lüks Otellere, yani Lüks Otel Yatak Odası Mobilyaları, Etkinlik Mobilyaları, Yemek Sandalyeleri ve Masalar, Oturma Odaları Kanepeleri, Şık Başlıklar, Yan Sehpalar, Gardırop, Gardırop, Dolaplar gibi uygun fiyatlı fiyatlar sunmaya odaklanmıştır. , Yazı Masası, Döşemeli Yatak Odası Takımları, Modern Banyo Vanity Dolapları, Ahşap Yemek Masaları ve çeşitli mükemmel tasarım konsepti ürünleri.

REALSUN, istisnai ürünlerini sürekli olarak üretir, zarif mobilya ürünleri yelpazesi tedarik eder ve ihraç eder. Bu nedenle, birçok ülkede ve bölgede çok sayıda ünlü otel endüstrisi tarafından özel bir seçim haline geldik. İş ortaklarımıza kesinlikle odaklanmış ve bağlıyız ve mükemmel bir iş performansı ile dikkat çekici bütünlüğü kaydederiz. İşte lüks otel endüstrimizin ortaklarından bazıları. “Hyatt, Sheraton Gold Nuggent ve Dört Nokta Sheraton Salt Lake City ve Sheraton Tucson, Biltmore Otel Miami, Ritz Carlton Güney Plajı, MGM Las Vegas, Kempinski, Palm Dubai, Mahremiyetler, Hilton Garden New Jersey, Spring Hill Süiti Madison, SLS Otel, Hilton Garden Inn, Hampton Inn, Goblen Lexington, KY, Sheraton tarafından Fourseasons, JW Marriott Hindistan ve Kansas, Kıtalararası, Holiday Inn ve Westin vb. ”

Küresel çevre standartlarına ve kalitesine bağlıyız. ISO9000 / 14000/18000 / CA sertifikasyon standardını ve prosedürünü başarıyla aldık. Almanya HOMAG ve ABD MULTKA da dahil olmak üzere uluslararası ileri ağır ekipman üreticileri ile yakın işbirliğimiz var. Gelişmiş ekipman ve teknolojiyi tanıtıyoruz ve üretim tekniğini ve kapasitesini iyileştiriyoruz.

Ayrıca, geniş kapsamlı bilgi birikimi ve kalifiye işçilik ile belirlenmiş tasarımın detaylarına göre tasarımları kişiselleştiriyoruz.

Bu kısa genel bakış, ürünlerimizin uzmanlıklarını tanımladığını ve size ürünlerimizin uzmanlığı ve teknik bilgisi hakkında ön fikir verdiğini umuyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
 REALSUN, istisnai ürünlerini sürekli olarak üretir, zarif mobilya ürünleri yelpazesi tedarik eder ve ihraç eder. Bu nedenle, birçok ülkede ve bölgede çok sayıda ünlü otel endüstrisi tarafından özel bir seçim haline geldik. İş ortaklarımıza kesinlikle odaklanmış ve bağlıyız ve mükemmel bir iş performansı ile dikkat çekici bütünlüğü kaydederiz. İşte lüks otel endüstrimizin ortaklarından bazıları. “Hyatt, Sheraton Gold Nuggent ve Dört Nokta Sheraton Salt Lake City ve Sheraton Tucson, Biltmore Otel Miami, Ritz Carlton Güney Plajı, MGM Las Vegas, Kempinski, Palm Dubai, Mahremiyetler, Hilton Garden New Jersey, Spring Hill Süiti Madison, SLS Otel, Hilton Garden Inn, Hampton Inn, Goblen Lexington, KY, Sheraton tarafından Fourseasons, JW Marriott Hindistan ve Kansas, Kıtalararası, Holiday Inn ve Westin vb. ”  Küresel çevre standartlarına ve kalitesine bağlıyız. ISO9000 / 14000/18000 / CA sertifikasyon standardını ve prosedürünü başarıyla aldık. Almanya HOMAG ve ABD MULTKA da dahil olmak üzere uluslararası ileri ağır ekipman üreticileri ile yakın işbirliğimiz var. Gelişmiş ekipman ve teknolojiyi tanıtıyoruz ve üretim tekniğini ve kapasitesini iyileştiriyoruz.  Ayrıca, geniş kapsamlı bilgi birikimi ve kalifiye işçilik ile belirlenmiş tasarımın detaylarına göre tasarımları kişiselleştiriyoruz.  Bu kısa genel bakış, ürünlerimizin uzmanlıklarını tanımladığını ve size ürünlerimizin uzmanlığı ve teknik bilgisi hakkında ön fikir verdiğini umuyoruz. Four Point Sheraton Salt Gölü Şehri 

Hilton Garden Inn New Jersey bölgesinde bulundunuz mu?

Biltmore Hotel Miami: Gezgin Yorumları

Springhill Suites Madison

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : OEM

No. Çalışanları : 250~350

Yıllık satış : 6000000-8000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 90% - 100%

factory size: 25000 SQUARE METER

Main products: 4/5 STAR HOTEL PROJECTS

Other products: Home furniture,like sofas,chairs

Hotel projects we did: Hyatt,Sheraton,Gold Nugget,SLS hotel,Hilton Gardon Inn,Hampton inn hotel,Fourseason by Sheraton,Marr

Main market: USA,CANADA

Design people: 6 PERSONS

QC team: 10 PERSONS

Lead time: 6-8WEEKS

MOCK UP TIME: 2-3 WEEKS

STAIN SAMPLE TIME: 3 DAYS

Other service: We can make drawings for customers for free

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Etkinlik Mobilyası Kiralama satış için