Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

Telefon numarası : 0086-18658898180

Naber : +8618658898180

Otel mobilyalarının kişiselleştirilmesi hakkında bilmediğiniz kaç ayrıntı var?

May 20, 2021

Otel mobilyalarının özelleştirilmesi, büyük ölçüde yer tasarrufu amacına ulaşabilir, ancak ne kadar çok yaparsanız, kullanım oranı o kadar yüksek olacaktır.Pek çok müşteri yeterince profesyonel olmadığından ve kendinden emin olmadığından, ağın tarzına göre mobilya satın alırlar, bu sadece maliyeti ve kurulum zorluğunu arttırmakla kalmaz, aynı zamanda genel alanı koordine etmez.

 

Peki, otel mobilyalarını kişiselleştirirken hangi detaylara dikkat etmeniz gerekiyor?

hakkında en son şirket haberleri Otel mobilyalarının kişiselleştirilmesi hakkında bilmediğiniz kaç ayrıntı var?  0

 

1. Otel Mobilyalarının Kişiselleştirilmesi hayal edildiği kadar basit değildir, körü körüne moda peşinde koşmak, tasarruf etmek, otel alanını ve misafirlerin farklı yaşam alışkanlıklarını görmezden gelmek, orijinal hayalini hayal kırıklığına uğratacaktır.Otel mobilyalarının özelleştirilmesi sürecinde, tasarım şemasını temel araştırma nesnesi olarak almalıyız.Alan kullanımını en üst düzeye çıkarmak için gerçek alanın özel gereksinimlerini ayarlayın.


2. Basit modelleme, modern insanlar arasında daha popülerdir.Dior otel mobilyalarının kişiselleştirilmesinin ana ilkeleri şunlardır: önce pratiklik, sonra dekorasyon.Şimdi otel mobilyalarının en önemli yanı pratik olması.Satın aldığınızda, işlevselliğine de büyük önem veriyorsunuz.Artık küçük alana sahip odaların çoğu için, Bu çiçekli ve pratik olmayan mobilyalar, şüphesiz bir alanı kaplayan süs eşyaları haline geldi.Günümüzde otel mobilyaları oldukça popülerdir ve otelin veya iç ortamın çeşitli stillerine ve renklerine uyum sağlayabilmektedir.Bir dizi renkli Otel özel mobilya seçerseniz, hayatınıza sıcak ve romantik bir hava katabilir.Kişiselleştirilmiş özelleştirilmiş otel süiti mobilya tasarımı aileye çok eğilimlidir, gençlerin tercih ettiği bir dizi özelleştirilmiş mobilyadır.


3. Görünüm kalitesi düz mobilya masası, ince işçilik, ince dekorasyon, temiz ve güzel doku gerektirir.Misafir odası mobilyalarında temel malzeme olarak genellikle yonga levha, orta yoğunluklu sunta, blok levha, lamine levha ve kaplama malzemesi olarak kaplama, kaplama ve kontrplak kullanılır.Farklı ana malzemeler ve kaplama malzemeleri farklı malzeme özelliklerine sahiptir.Malzeme özelliklerine ve doğru kullanım yöntemine dikkat etmezsek, genellikle plakanın bükülmesine neden olur.Üst düzey oteller, mobilyaların yanmaz olması için ahşaba bile ihtiyaç duyar.