Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

Telefon numarası : 0086-18658898180

Naber : +8618658898180

Otel mobilyalarının bakımı nasıl yapılır?

May 20, 2021

Otel mobilyalarının bakım yöntemleri:


1. Çürük: Otel mobilyası üzerindeki boya çizik ise ve boyalı ahşaba temas etmiyorsa, otel mobilyasının rengiyle aynı boya kalemi veya pigmentleri kullanabilir.Otel mobilyalarının dış yüzeyi açık arka plan rengiyle kaplanır, ardından şeffaf bir oje ile kaplanır.


2. yanık izleri: piroteknik veya yanmış kibritler, otel mobilyalarının yüzeyinde odak izi veya yanma bıraktı.Kürdan üzerine ince bir tabaka sert bez sarılabilir, izleri nazikçe silip bir oje ile kaplanabilir.


3. haşlama izleri: otel mobilyası boya yüzeyinde kazara beyaz haşlama izleri kalmıştır, alkol, çiğ, gazyağı veya konsantre çay ile lekelenmiş bir bezle silin veya dumanlı kül ve limon suyu veya salata yağı karışımı ile uygulayın, kurulayın ve mumlu.


4. su kalitesi işareti: işareti ıslak bir bezle örtün, ardından birkaç kez masturbator ile dikkatlice bastırın veya salata yağı ve diş macunu ile sürün, kurulayın ve cilalayın.


5. Süt koku giderme: Süt otel dolabının içindeki kokuyu ortadan kaldırabilir.Önce otel mobilyalarının (dolap tipi) içine bir bardak kaynamış süt koyun, dolabın kapısını kapatın ve soğuduktan sonra sütü çıkarın, otel mobilyasındaki orijinal koku kaybolacaktır.


6. Sirke parlatır: Otel mobilyalarının parlaklığını geri kazandıran sirke bağlıdır.Pek çok mobilya eskidikten sonra orijinal parlaklığını kaybedecek, bu sırada sıcak suya az miktarda sirke ekledikten sonra sirkeli suya batırılmış yumuşak bir bezle nazikçe silin.Su tamamen kuruduktan sonra otel mobilyaları üzerindeki cila ile cilalanarak parlaklık geri kazanılabilir.

hakkında en son şirket haberleri Otel mobilyalarının bakımı nasıl yapılır?  0

 

Otel mobilyalarının ve kanepenin bakım yöntemleri:


1. Uzun bir süre oturduktan sonra, deri otel kanepesi, orijinal durumuna geri dönmek ve oturma konsantrasyonunun neden olduğu depresyonu azaltmak için genellikle hareketsiz kısımları ve kenarları patlatmalıdır.


2. Kanepe taşırken çarpışmayı önlemek için özel dikkat gösterin.


3. Saate zarar vermemek için kanepeyi kuvvetli bir şekilde ovalamayın.Kanepeyi silerken alkol kullanın ve ardından temiz bir bezle kurulamak için temiz su kullanın.