Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

Telefon numarası : 0086-18658898180

Naber : +8618658898180

Otel mobilyalarının özel tasarımında nelere dikkat edilmelidir?

May 20, 2021

Otel mobilyalarının özel tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlar


1. Otel Mobilyası Özelleştirme dikkat: görünüm kalitesi, farklı alt tabaka ve kaplama malzemeleri, özellikler aynı değildir, malzeme özelliklerine dikkat etmezseniz veya kullanım yöntemi doğru değilse, genellikle tahtayı eğriltin.Mobilya mesa düz, ince dekorasyon, ince işçilik, net doku sağlamak için.


2. Otel mobilyalarını kişiselleştirirken, renk ve stil uyumuna dikkat edilmelidir.Kişiye özel otel mobilyalarının rengi, tarzı ve stili, renk ve stille uyumlu olmalı ve iç tasarımın tema stili tamamen dikkate alınmalıdır.


İşlevsel tasarım, ergonomik ilkelere ve insancıllaştırılmış tasarıma uygun olmalıdır.Örneğin gardırop tasarlarken daha çok laminat ve çekmece yapabilirsiniz, mobilyanın açısı geniş veya yuvarlatılmış, TV dönebilen bir bölme ile donatılmış olmalı ve priz cep telefonunun şarj kullanımını dikkate almalıdır.


3. Otel Mobilyası Özelleştirme dikkat: yapısal güç, otel mobilyası genellikle sabit mobilyadır, bağlantı modu genellikle ahşap vidaları, donanım bağlantılarını ve yapıştırıcıları seçer.Malzemelerin farklı özelliklerine özellikle dikkat etmeliyiz.


4. Otel mobilyalarını özelleştirirken şunlara dikkat edilmelidir: güvenlik performansı, mobilyalar insanlara ulaşamaz, düşemez, keskin koku olmaz ve çevreyi koruma sınıfı yüksek malzemeler.Mobilyalar en taze ahşap tadı olup, temizlik ile birleştiğinde oda kokusuna gidecektir.

 

hakkında en son şirket haberleri Otel mobilyalarının özel tasarımında nelere dikkat edilmelidir?  0